MEDARBEIDERE

Kontakt oss

IAV har kontorlokaler i Stokkamyrveien 20, 4313 Sandnes.

Innkjøpsassistanse Vest AS
Stokkamyrveien 20
4313 SANDNES

Tlf. 51 63 14 20
http://www.iav.no/

Arild Stensland: Daglig leder og rådgiver innen innkjøp og logistikk.
Ansv. markedskomm./forr.utvikling.
Mob tlf: 4040 2748.    E-post: arild@iav.no
Kjell Hauge Advokat - rådgiver. E-post: kjell@iav.no
Mobil tlf.: 975 73 851
Rune Bryne: Rådgiver. E-post: rune@iav.no
Mobil tlf.: 916 07 353
Elin Kro Rådgiver. E-post: elin@iav.no
Mobil tlf.: 971 24 964
Sverre Austrheim Rådgiver. E-post: sverre@iav.no
Mobil tlf.: 971 24 964
Christin Vik Eliassen Rådgiver. E-post christin@iav.no
Mobil tlf.: 481 59 956
Ole Harald Myklebust: Rådgiver. E-post: ole.harald@iav.no
Mobil tlf.: 908 27 181

MEDLEMSSIDER

IAV FORDELSKORT

KONTAKT OSS

Innkjøpsassistanse
Vest AS

Tlf: 51 63 14 20

Epost: kontakt@iav.no


Adresse:

Stokkamyrvn 20

4313 Sandnes